* FLASH BANNERY - PORTFOLIO * TISKAŘSKÉ SLUŽBY flash bannery

FLASH BANNERY a FLASH ANIMACE


WWW * FLASHWEB * CZ / BANNERY ...
┌ FLASH BANNERY
└ FLASH ANIMACE
FLASH ◄► PHP ◄► MYSQL ◄► JAVAREKLAMNÍ BANNERY, FLASH ANIMACE, TVORBA WEBU, GRAFIKA, ESHOPY
Kontakt:

Ondřej Kupka
tel.: 777 781 016
mail: ok@nanoit.cz

FLASH BANNERY A FLASH ANIMACE

► bannery abstyle► bannery als► bannery als-brezineves► bannery andropenis► bannery antiradar► bannery antiradar2► bannery arc► bannery arcifoto► bannery armor► bannery aukce► bannery autobox► bannery autobox2► bannery autobradna► bannery axial► bannery axial2011► bannery batohy► bannery benefit► bannery benette► bannery bestbaits► bannery big-one► bannery bonusweb► bannery c2net► bannery carne► bannery cesko-moravske-pomezi► bannery cinolter► bannery cirkuz► bannery ck-kontakt► bannery conzeptoutfits► bannery cpi► bannery danari► bannery daniela-pradlo► bannery deva► bannery diffusil► bannery dirtydog► bannery eleshop► bannery erosstar► bannery eroticky-svet► bannery expatexperts► bannery ferratum► bannery fitplus► bannery flashweb-pokusy► bannery fotobanka► bannery g2► bannery gelove-nehty► bannery goes► bannery golemtech
► bannery here-shop► bannery home-for-you► bannery hotel-skala► bannery hry-rozpracovane► bannery hulkova► bannery idarek► bannery interier24► bannery iss► bannery jaguar► bannery justfight► bannery k1x► bannery kanlux► bannery knizniweb► bannery koupelny► bannery ladmak► bannery lazenskehotely► bannery lg► bannery liss► bannery lite► bannery lottus► bannery lui-mag► bannery marinesport► bannery mcprint► bannery mdmarket► bannery mexx► bannery milca-cup► bannery moravian► bannery motivp► bannery mulac► bannery my4u► bannery nabor► bannery nikl► bannery nikl2► bannery nikl3► bannery nikl4► bannery nikl5► bannery nikl6► bannery o2► bannery o4e► bannery oken-servis► bannery oral-care► bannery oscom► bannery parfums► bannery personalfabric► bannery photoserver► bannery plazmalab
► bannery privat-albertov► bannery prk► bannery pro-autos► bannery pujcky► bannery quad-centrum► bannery rema► bannery repliky► bannery rgshop► bannery rm► bannery rm-zazitky► bannery rscs► bannery ruze► bannery rybnicek► bannery sam► bannery segafredo► bannery sexkauf► bannery shopping-city► bannery slavkov► bannery soudal-trex► bannery speedchain► bannery sso► bannery stafiko► bannery strabag► bannery studio-signus► bannery superpneu► bannery superpneumatiky► bannery svet-koupelen► bannery symphony► bannery telestojany► bannery tikitano► bannery tiskarna-ll► bannery toppartners► bannery toppartners2► bannery travel2doctor► bannery trickarm► bannery unicredit► bannery united-flavour► bannery uzijsito-muzi► bannery uzijsito-zeny► bannery velka-cena-cestovniho-ruchu► bannery veseleto► bannery vhi► bannery vip► bannery webtech► bannery welnesshotely► bannery wmp► bannery world-class► bannery zazitkyrm► bannery zbrane-brymova► bannery zoohit

Flash bannery

Vážení zákazníci, kromě jiných výtvorů v programu flash nabízíme výrobu unikátních interaktivních flash bannerů, zhotovených podle představ a požadavků zákazníka. Pokud uvažujete o reklamní kampani na internetu, víte kde se zviditelnit (v případě že ne, poradíme Vám), ale nemáte ještě vyrobené bannery, zvažte možnosti flashových bannerů, jejichž přednosti se Vám pokusíme nastínit v následujících bodech.

Flash animace

Animační možnosti flashových bannerů jsou vlastně neomezené. Lze použít metodu frame by frame, neboli animaci, kdy je každý snímek na časové ose vykreslen zvlášť. Místo toho však flash nabízí mnohem časově a pracně šetrnější animaci jednotlivých předvytvořených objektů. Pokud byste tedy chtěli v banneru například běžící postavu, grafik si nejprve vytvoří jednotlivé části těla, které pak poskládá a zanimuje do požadované formy. Tato metoda se dá využít prakticky pro všechny náměty, kde se má něco hýbat. Navíc flash umožňuje dynamický průběh animace, kdy pohyb vypadá velice věrně. Flash je také dokonale vybaven na práci s barvami, jejich přechody a gradienty. Barvy jsoou pravděpodobně nejdůležitějším faktorem pro první kontakt očí zákazníka s bannerem umístěným na stránkách.

Datová velikost

Jelikož výsledný formát flash banneru je vektorová grafika, pohybuje se jeho datová velikost na velice nízkých číslech. To je vítáno především ze strany provozovatelů serverů, na nichž jsou bannery umístěny. Bannery s malou datovou velikostí nezatěžují příliš tok dat na serveru. Použijeme-li v banneru fotky, jejich velikost tím samozřejmě roste, coč je z naší strany ošetřeno kompresí vložených fotek na co nejmenší velikost při zachování co nejlepší kvality. Stejně tak narůstá velikost banneru, pokud obsahuje zvukové stopy, jako části písniček a podobně. I v takovém případě si flash zvuk značně zkomprimuje na co nejmenší velikost. Flash banner je tudíž ideálním formátem pro moderní web.

Flash banner a zvuk

Do flash banneru je možné bez obtíží vložit zvukovou stopu. Datová velikost banneru tím sice roste, ale pokud nevkládáme stopu příliš dlouhou a netrváme na super stereo kvalitě zvuku, není velikost banneru nijak ohromná. Zvuk navíc lze obohatit o interaktivní prvky, dá se ovládat, zastavit, stopnout, zesílit a tlumit.

Flash banner a video

Flash banner umí také přehrávat video. Určitě se nedoporučuje vložení videa přímo do banneru, ale lze využít streamové funkce, kdy je video uložené někde na serveru a banner si ho postupně stahuje a zároveň přehrává. Jedná se o stejný princip jako u přehrávače na stream.cz, nebo youtube.com.

Flash banner a interaktivita

Největší předností flash banneru je možnost učinit ho interaktivním. Lze v něm naprogramovat nespočet prvků, které budou reagovat na akci diváka, na pohyb jeho myši, na stisk klávesy, či točení kolečkem na myši. Banner se může klidně stát hrou... představte si například malou hru, kdy máte trefit pět pohybujících se cílů a hned jak se Vám to podaří, jste přesměrováni na požadovanou stránku. Na takový banner ulovíte mnoho návštěvníků surfujících po internetu, a to je cílem banneru. Banner může během přehrávání odkazovat v každou chvíli na jinou stránku, nebo může každá jeho část odkazovat jinam. Flash banner se dá naprogramovat i tak, aby v určitou hodinu měnil svůj vzhled. Míra do jaké uděláme banner interaktivní záleží pouza na Vaší fantazii.

Pokud máte zájem vidět některé hotové flash bannery prohlédněte si katalog hotových prací.

Flash bannery na zakázku

netprint - tisk letáků, tisk vizitek, propagační technika diety jídelníček flash web studio nanoit prášky na hubnutí mravenci - hubení štěnice moskyto bar světla a osvětlení LUXO výroba bannerů základní a mateřská škola pro tělesně postižené Liberec truhlářství Karel Valid XHTML 1.0 Transitional